• Teknolojiyi tasarımla buluşturuyoruz.

NELER
YAPIYORUZ ?

Web Tasarım, Web Yazılım, Web Analiz, Dijital Pazarlama ve İçerik Destek ile ihtiyaç duyduğunuz web hizmetleri ve çözümleri bir arada sunuyoruz.

WEB TASARIM

Kullanıcı ve müşteri deneyimini temel alan tasarım anlayışımız ile ziyaretçilerinizi en iyi şekilde ağırlayın.

Web Tasarım Hizmetleri

İşletmenizin internetteki şubesi olan web siteniz, kurumsal imajınızın bir parçası olarak algılanır. Bu yüzden işinizi ve işletmenizi en iyi temsil edecek şekilde faaliyet gösterdiğiniz alan ve hedef kitlenize uygun olarak tasarlanmalıdır. Kullanıcı deneyimini temel alan, görsel açıdan zengin arayüz tasarımları ve kaliteli içerikler, ziyaretçilerin sitenizde daha kaliteli ve daha uzun vakit geçirmesine katkı sağlar. Etkileyici site tasarımlarımız ile misafirlerinizi daha iyi ağırlayın.

01.

WEB YAZILIM

İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan web yazılım çözümlerimiz ile işlerinizi daha verimli yönetin.

Web Yazılım Çözümleri

Özel yazılım çözümleri iş süreçlerinize tam entegre olur, işlerinizi daha kolay ve verimli yönetmenizi sağlar. Firmanızın ihtiyaç duyduğu yazılım çözümleri, firmanıza özel olarak doğru platformda geliştirilmelidir. Gelişmiş ve güncel web teknolojilerini kullanarak geliştirdiğimiz E-ticaret Çözümleri, CRM(Müşteri İlişkileri Yönetimi), Mikro Yazılım Çözümleri, B2B, B2C, Intranet çözümlerimiz ile işlerinizi daha verimli yürütün.

02.

WEB ANALİZ

Web analitiği çözümlerimiz ile ziyaretçilerinizi yakından takip edin ve sitenizin etkinliğini arttırın.

Web Analiz Hizmetleri

Hedef kitlenizin site kullanım eğilimlerini anlamak, satış gelirlerinizi arttırmanız için büyük önem taşımaktadır. Ziyaretçilerin site ile nasıl etkileşimde bulunduğu, sitenizi nasıl kullandığı yakından incelenmeli ve iyi analiz edilmelidir. Veri Trafiği Analizi, Hedef Kitle Analizi, Site Performans Analizi, Ziyaretçi Davranış Analizi, Tıklama Haritaları ve Form Analizi gibi web analitik çözümlerimiz ile sitenizin etkinliğini arttırın.

03.

DİJİTAL PAZARLAMA

Hedef kitlenize doğru mesajları, doğru platformlarda ve doğru zamanda verin, geri dönüşleri en üst düzeye taşıyın.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital pazarlama yöntemleriyle geri dönüşleri gerçek zamanlı olarak gözlemlemek, daha etkin pazarlama stratejileri geliştirmenize yardımcı olur. İşletmeler, ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak ve yeni müşteriler edinmek için etkin dijital pazarlama stratejileri geliştirmelidir. Arama Motoru Optimizasyonu(SEO), E-mail Marketing, Sosyal Medya Yönetimi, Google AdWords ve Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı hizmetlerimiz ile hedef kitlenize, doğru kanallardan doğru mesajlarla ulaşın.

04.

İÇERİK DESTEK

Geniş bir alanda sunulan içerik destek hizmetlerimiz ile profesyonel bir siteye sahip olun.

Web İçerik Desteği Hizmetleri

Kaliteli web içeriği, işletmenizi daha iyi tanıtmakla kalmaz, site trafiğinizin ve geri dönüş oranlarınızın artmasına yardımcı olur. İçerikleri optimize edilmiş siteler, arama motorlarında daha üst sıralarda yer alır. İçerik kalitesi, ziyaretçilerinizin sitenizde daha uzun vakit geçirmesine katkı sağlayacak nitelikte olmalıdır. Logo ve kurumsal kimlik çalışmalarını içeren Grafik Tasarım Hizmetleri, Marka Yönetimi, Fotoğraf Çekimi, Metin Yazarlığı, Tanıtım Filmi ve Sunum hizmetlerimiz ile profesyonel bir siteye sahip olun.

05.

YAN HİZMETLER

Site yönetimini ve teknik konuları uzman ekibimiz yürütsün, siz de ayrıcalıklı hizmetin keyfini sürün.

Web Yan Hizmetleri

Web sitenizi yayına aldıktan sonra sitenizi güncel ve etkin tutmak yoğun emek ve zaman gerektirir. Ayrıca belli aralıklarla yenilenmesi gereken alan adı, güvenlik sertifikası vb. hizmetlerin uzatma işlemleri yakından takip edilmelidir. Kesintisiz ve yüksek performanslı Site Barındırma Hizmeti, Alan Adı Yönetimi, Güvenlik Sertifikası Yönetimi, Kurumsal E-posta Hizmetleri, kısaca site ve sanal varlık yönetim hizmetlerini uzman ekibimiz üstlensin, siz de enerjinizi ve zamanınızı işinize ayırın.

06.

Dilerseniz dijital dönüşümü bugün başlatalım!

İLETİŞİME GEÇİN
© SWARTZ 2019. Tüm hakları saklıdır.
Başa Dön